Не будь "овощем"! Прими участие в обсуждениях! Задай вопрос, получишь ответ, решишь проблему! Предложи тему к обсуждению, стань ведущим раздела! 

Статистика
90Всего записей
18Всего комментариев
Поиск по блогам

  • Категория
    Блоги
Случайная запись
ЩО НАПИСАНО НА ШИНІ Valer 27 июн 2009, 23:17
Приношу свои извинения за плохую читабельность рисунка (пришлось уменьшить размер в 2 раза )
Кожен з вас напевне звертав увагу на чисельні написи, що прикрашають боковину шини. Про те, що кожна з них означає, ми розповімо на прикладі шини Соntinental Premium Contact Нижче ви бачите зображення цієї шини в профіль. Обирайте напис, який вас цікавить, дивіться, якою цифрою він позначений, та читайте її розшифровку під таким самим номером у тексті.
.jpg

1. Торгова марка.
2. Модель шини.
3. 205/55 В 16 — розмірність шини.
Перше число (у нашому випадку 205) — це ширина профілю. Грубо кажучи, це ширина протектора в міліметрах.
Переваги ширших шин, порівняно з вузькими аналогічного розміру, — більший ресурс, більша вантажопідйомність, краща передача тягових, гальмівних і бічних сил (менше зміщення колеса), швидша реакція на поворот керма, менший опір коченню.
Недоліки — більша вартість, більший потрібний простір, а також зменшення граничних кутів повороту коліс, що пов'язано зі збільшенням радіусу повороту, більший простір
для розміщення запасного колеса, деяке погіршення плавності ходу, більша витрата палива, менш сприятливі зимові якості, збільшена схильність до аквапланерування вже при середньому ступені зносу, збільшення зусилля на кермовому колесі (за відсутності підсилювача).
Друге число 55 — відношення висоти профілю до його ширини, зазначене у відсотках. Наприклад, у нашому випадку висота профілю (відстань від ободу до дорожнього полотна) становить 55% від ширини профілю. Якщо друге число відсутнє, то дані щодо ширини вказують на шину серії "82" (так звана повнопрофільна шина). У решті випадків співвідношення профілю повинно бути зазначено. Шини з високим співвідношенням (65 і вище) прийнято називати високопрофільними. Вони добре пристосовані для їзди в міських умовах, розбитими дорогами, бруківкою, ґрунтовими дорогами, високопрофільні шини пом'якшують удари при переїзді нерівностей, захищають диск від гострих країв ям і вибоїн. Недоліком високопро-фільних шин є гірша керованість, більші зміщення таких шин роблять менш чіткою реакцію на дії кермом, уповільнюють виконання маневрів. Низькопрофільні шини навпаки сприяють відмінній керованості, вони більш жорсткі, їх зміщення у віражах мінімальні, що дозволяє краще відчувати автомобіль і змушує автомобіль краще слухатися керма. Розплачуватися за хорошу керованість доводиться комфортом (низькопрофільні шини більш жорсткі і пропускають більше ударів). Також низькопрофільні шини не годяться для поганих доріг: після першої серйозної ями їх доведеться рихтувати.
Символ В позначає, що шина радіальна (D — діагональна).
Число 16 — діаметр ободу в дюймах.
4. Число після розмірності (у нашому випадку 91) — це індекс максимального навантаження. Приміром, індекс 91 відповідає 615 кг (таблицю 2 індексів навантаження див. нижче). Інформація про максимальне навантаження на шині дублюється в позиції 9.
5. Літера після індексу навантаження — це індекс швидкості. Приміром, індекс W означає, що максимальна швидкість для цієї шини становить 270 км/год (таблицю 1 індексів швидкості див. нижче).
6. Країна виготовлення.
Літери "М + S" (від англ. mud + snow "бруд і сніг") вказують на те, що шина розрахована на експлуатацію в зимових умовах або може використовуватися на ґрунтовому покритті: це залежить, як правило, від складу гуми. На деяких шинах ви можете зустріти такий значок
1.jpg

Це американський аналог "М + S".
7. Структура корда.
SIDEWALL- 1 РLY RAYON; БОКОВИНА- 1 прошарок — штучний шовк. ТRED - 5 РLIES (1 RAYON + 2 STEEL + 2 NYLON;
ПРОТЕКТОР —5 прошарків (1 —штучний шовк, 2 — сталь, 2 —нейлон).
8. МАХ. РERMISS. INFLAT. PRESS - максимальний дозволений тиск у КРа (або у фунтах на квадратний дюйм — РSІ)
9. МАХ LOSD RATING — максимальна вантажопідйомність шини в кг (або фунтах — LВS).
10. Тип герметизації.
ТUBELESS — безкамерна. ТUВЕ ТYРЕ — камерна.
Безкамерні шини безпечніші, тому що герметичний внутрішній прошарок охоплює цвях або інший предмет, що проколов шину, у результаті чого вихід повітря припиняється або дуже уповільнюється. Безкамерна шина менше нагрівається, її простіше монтувати.
11. Спосіб установки на автомобіль. Для шин з несиметричним рисунком протектора напис OUTSIDE означає сторону, обернену назовні. Напис ІNSIDЕ — сторону, обернену всередину.
12. Код дати виготовлення: перші дві цифри — порядковий номер тижня, наступні 2 цифри — рік. 0203 -другий тиждень 2003 року.
Таблиця 1
Значення індексу швидкості SІ (speed іndех) у км/год.
2.jpg

Значення індексів навантаження LI (Load Іndех) у кілограмах
Таблиця 2
3.jpg
Вложения

0 комментариев Прсмотрено 66283 раз
RSS Последняя запись из блогов
Джили Партс интернет-магазин автозапчастей geelypartsTM 31 янв 2019, 13:45
Интернет магазин geelyparts.com.ua реализует по Украине запчасти для китайских автомобилей Джили, Чери, Грейт Вол, БИД и Лифан. Так же в каталоге сайта есть отдельные разделы для популярных бюджетных мо...

[ Далее... ]

0 комментариев Прсмотрено 23 раз
Запчасти для вашего авто сайт https://ukrzapchast.com.ua/ ukrzapchastTM 31 янв 2019, 13:40
На сайте интернет магазина «Укрзапчасть» вы найдете самый полный в Украине каталог запчастей для популярных китайских (Чери, Джили, БИД, Грейт Вол), корейских (Дэу, Шевроле) и отечественных (ЗАЗ) авто...

[ Далее... ]

0 комментариев Прсмотрено 22 раз
Шеви Авто интернет-магазин автозапчастей ChevyavtoTM 31 янв 2019, 13:36
Интернет магазин «Шеви-Авто Украина» предлагает запчасти для популярных корейских автомобилей Дэу и Шевроле. На сегодняшний день это один из самых крупных поставщиком комплектующих в этом направлении. О...

[ Далее... ]

0 комментариев Прсмотрено 27 раз
Джили 24 предлагает запчасти на ваш автомобиль Geely24TM 31 янв 2019, 13:32
В интернет магазине «Джили 24» вы найдете любые запчасти для ремонта и обслуживания автомобилей китайских марок Джили и Чери. Все для двигателя и ходовой части, трансмиссии и кузова или салона по минимальн...

[ Далее... ]

0 комментариев Прсмотрено 23 раз
Интернет-магазин Чина Авто ChinaavtoTM 31 янв 2019, 13:26
Если вы ищете качественные и недорогие запчасти для китайских автомобилей, интернет магазин «ChinaAvto»станет для вас неоценимым помощником. Самый большой каталог в Украине оригинальных комплектующих. Пр...

[ Далее... ]

0 комментариев Прсмотрено 26 раз
RSS Последние комментарии
RE: Я и мой Maple benladan 20 авг 2012, 14:21
Маршрут на Санкт Петербург походил через такие границы:Украина-Нови Яриловечи,Белоруссь-Гомель,Россия_Суджа,Украина-Юнакивка.

Re: Мой винил batser2000 17 дек 2011, 21:29
Интересно, но как потом с капотом разберёшся?

Re: Мой винил Pol-za 22 авг 2011, 19:52
Зеленым по черному?! Эпатажно! Надо доработать "оттенки", будет интереснее, IMHO

RE: Даішникам можуть заборонити «Візири» через заправку, яка «їхала» sinkopa 22 апр 2010, 10:42
AleksS писал(а):[color=#008000

На одному з кадрів автомобіль порушника рухається зі швидкістю 86 км/год, а на іншому, зробленому через 2 секунди, зафіксована автозаправна станція, що ру...


[ Далее... ]

Re: г.Житомир - Стал обладателем Geely MK oleg_vls 11 фев 2010, 16:39
Надо встречу собирать Житомирян, только основная масса житомирских на параллельном форуме. Но это как говорят ничего не меняет!
Поздравляю с покупкой, может и меня в Житомире встретишь, я на СК, с надпи...

[ Далее... ]